Eventy

Imprezy firmowe, wesela, jubileusze to nie wszystko. Możemy dla Ciebie zaplanować,zorganizować i obsłużyć kompleksowo najbardziej nietypowe eventy lub wzbogacić wybrane wydarzenie o dodatkowe atrakcje. Masz pomysł na imprezę, ale brak Ci doświadczenia? Odezwij się do nas. A może wybierzesz coś z naszej oferty?

– Karaoke – jeden z najlepszych pomysłów na spędzenie czasu ze swoimi znajomymi! Karaoke możemy zorganizować jako autonomiczne wydarzenie lub punkt programu innego eventu. Konkurs śpiewu to możliwość zintegrowania grupy przyjaciół lub zespołu współpracowników. Przełamcie lody i nie wstydźcie się wcielić w gwiazdy światowego formatu!

– Oprawa muzyczna ceremonii ślubnej – najważniejszy dzień w życiu musi tętnić emocjami. Łzy wzruszenia, radość najpiękniej przeżywamy przy dźwiękach muzyki. Profesjonalny trębacz, saksofonista, skrzypaczka lub organista zadbają o odpowiednią atmosferę w trakcie wyjątkowego wydarzenia, jakim jest zawarcie związku małżeńskiego.

– Imprezy dla seniorów – klimat dawnych lat przy muzyce na żywo serwowanej przez pianistę i śpiewaka. Jeżeli chcesz zafundować wspaniałe emocje swojej babci lub dziadkowi w trakcie ich urodzin lub innego jubileuszu – postaw na słynne przeboje Fogga, Petersburskiego lub Bodo w wykonaniu naszych artystów.

– Animacje dla dzieci – wesele lub inna impreza, na której bawią się dorośli nie musi być nudna dla dzieci. Nasi animatorzy zadbają o to by najmłodsi spędzili miło czas i nie odciągali od zabawy swoich rodziców.Agencja Muzyczna Art4you
tel. 506 723 816
tel. 668 482 766
[email protected]

Napisz do nas

Olejnik Beother’s Band / Dj + Muzyka Live & vocal - Agencja ART4YOU