Usługi dodatkowe

Oprawa eventu, obsługa i kwestie techniczne zostały dograne? Czas na zastanowienie się nad tym w jaki sposób możemy urozmaicić naszą imprezę. Oferujemy szereg usług dodatkowych, które umilą czas gościom imprezy.

W naszej ofercie znajdują się:

– Transport gości – dojazd na imprezę oraz powrót w komfortowych warunkach, samochodami podstawionymi przez naszą agencję.

– Fotobudka – jeden z hitów weselnych ostatnich lat. Można je spotkać również na imprezach firmowych, studniówkach i innych eventach. Dodatkowo rozbawiają gości, stają się ważnym punktem imprezy. Dają możliwość zrobienia zdjęć indywidualnych lub grupowych, w zabawnych przebraniach oraz bezpośredni druk fotografii. Taka pamiątka to super pomysł by nasza impreza została niezapomniana przez lata.

– Nagłośnienie oraz oświetlenie eventu – wypożyczenie profesjonalnego sprzęt nagłośnieniowego i oświetleniowego oraz jego obsługa nie mogą spędzać Ci snu z powiek. Dysponujemy sprzętem uznanych światowych marek, który zapewni odbiór muzyki na wysokim poziomie i stworzy niepowtarzalny klimat.

– Mobilny bar – nasz barman przygotuje wyszukane alkoholowe i bezalkoholowe drinki, które urozmaicą typową ofertę napojów serwowanych na weselach, imprezach firmowych czy spotkaniach biznesowych. Napoje bez alkoholu na pewno przypadną do gustu nie tylko dorosłym, którzy nie spożywają alkoholu, ale będą miłą niespodzianką dla dzieci.Agencja Muzyczna Art4you
tel. 506 723 816
tel. 668 482 766
[email protected]

Napisz do nas

Olejnik Beother’s Band / Dj + Muzyka Live & vocal - Agencja ART4YOU