Artyści / muzycy / zespoły

Niezależnie od rodzaju organizowanego eventu, występ artysty lub zespołu muzycznego podnosi jego rangę a Twoja impreza będzie długo wspominana przez zaproszonych gości. Nasi artyści to zespół profesjonalistów, dla których muzyka to przede wszystkim pasja. Współpracujemy zarówno z absolwentami uznanych szkół muzycznych jak i niezapomnianymi i zdolnymi uczestnikami muzycznych show takich jak Must be the music, The Voice of Poland czy Mam talent. Naszym artystom nie brakuje umiejętności oraz scenicznego wdzięku. Dzięki swoim umiejętnościom i aparycji każdy event staje się wyjątkowy.

Niezależnie od tego czy Twój wymarzony event to wesele, jubileusz babci i dziadka czy impreza firmowa zadbamy o odpowiedni dobór repertuaru a także zajmiemy się profesjonalną oprawą wizualną i techniczną występu wybranego artysty. Zadbamy o każdy szczegół począwszy od odpowiedniego nagłośnienia i oświetlenia skończywszy na wizerunku scenicznym artysty. Zawsze bierzemy pod uwagę rangę wydarzenia i dobierzemy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie.

Nasi artyści specjalizują się w szerokim wachlarzu stylów muzycznych: pop, jazz, funk, rock, swing, operetka, muzyka klasyczna, itd. Prezentują zarówno własny repertuar jak i coverują najbardziej znane gwiazdy estrady. Wielu z nich to profesjonalni konferansjerzy, którzy nadadzą odpowiedni kształt Twojemu eventowi.Agencja Muzyczna Art4you
tel. 506 723 816
tel. 668 482 766
[email protected]

Napisz do nas

Olejnik Beother’s Band / Dj + Muzyka Live & vocal - Agencja ART4YOU